Susipažinkite…

Susipažinkite su Gabija Gerulaityte ir Indre Janavičiūte, kurios lankysis mūsų mokykloje Švietimo ir mokslo ministerijos dėka. Abi studentės atliks mokytojavimo praktiką pas mus, pagal LR ŠMM Švietimo mainų paramos programą. Jos įvairiapusiškai dalyvaus mūsų mokyklos veikloje, mokytojaus, padės formalizuoti mokymo planus ir t.t.

C360_2015-09-15-11-58-30-603

Esu lietuvių filologijos ketvirto kurso studentė Vilniaus universitete. Taip pat Vilniaus universitete baigiau gretutines pedagogikos studijas. Su vaikų švietimu teko susidurti vieną vasarą dirbant auklėtoja Gargždų darželyje ..Naminukas”. Šį rudenį tris mėnesius atlikau praktiką su devintomis-vienuoliktomis klasėmis Vilniaus ,,Žemynos” gimnazijoje. 

Jau mokykloje žinojau, kad noriu būti lietuvių kalbos mokytoja. Visada žavėjo mokytojo darbas. O praktika mokykloje pranoko lūkesčius ir dar labiau sustiprino tą norą. Pats mokymo procesas ir kontaktas su mokiniais suteikia man nenusakomai gerą būseną.

Mano studijų metu ši programa yra antroji. Vasarą dirbau ir keliavau JAV pagal “Work and Travel programą”.

10608562_982073855145796_6080989335957996436_o.jpg

Esu Indrė Janavičiūtė, 4 kurso socialinės pedagogikos studentė. Tiesą pasakius, prieš ketverius metus buvau įsitikinus, kad stosiu į Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, net praėjau joje rengiamus testus, tačiau likus 2 mėnesiam iki stojimų persigavojau ir pasirinkau profesinį kelią, kuris leidžia daug daugiau prisiliesti prie švietimo ir vaikų. Tad dabar studijuoju Mykolo Romerio universitete, kuris nuolat skatina dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir mainuose. Tai antras kartas, kai išvažiuoju į užsienį studijų tikslais. Pirmuoju tapo Erasmus+ programa, kurios pagalba pusę metų studijavau Budapešte, Evos Lorand universitete. Esu kilusi iš mažo miestelio (Elektrėnų), kuris pilnas galimybių visapusiškai ugdytis, gal būt dėl to esu gan aktyvi tiek neformalioje, tiek akademinėje veikloje. Priklausau ESN MRU Vilnius sekcijai, esu kandidatė į korp! Saja, taip pat jau aštuonerius metus dalyvauju Lietuvos Šaulių Sąjungos veikloje. Prieš ketverius metus daviau iškilmingą priesaiką Lietuvai, kuria prisiekiau gerbti ir ginti Lietuvą to prireikus. Šiuo metu rašau baigiamąjį bakalaurinį darbą apie pilietinį aktyvumą, jo ugdymą, patriotizmą – todėl tai vienas iš kriterijų, kodėl praktikai pasirinkau Melburno Baltijos lituanistinę mokyklėlę. Darbas su vaikais ir atitinkamų dorybių ir vertybių ugdymas man yra aktuali tema jau ne vienerius metus. Ši lietuviška vasara jau bus šeštoji, kai dirbsiu vaikų vasaros stovykloje. Stovykloje užimu būrio vadovės pareigas, liaudiškai tariant būnu ,,mama”  įvairių tautybių, požiūrių ir amžiaus vaikams. Manau, vaikai mane ,,pakrauna” iš vidaus, tikiu, kad su jų ugdymu siesiu ir ateities profesiją 🙂 

 

 

This entry was posted in Lietuva, mokytojai, Parama, praktikantai, studentai, Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s