Gintariniai riešutai

02_didelis_ratas

p.Janina Reinienė ir Valda Soliman su “Baltijos” vaikų būriu.

Kovo pirmąjį sekmadienį Melburno „Baltijos“ lituanistinė mokykla sulaukė labai ilgai laukto ir pirmo tokio mokyklos istorijoje svečio iš Lietuvos – šokių mokytojos Janinos Reinienės. Pastaroji nutarė padėti mokyklėlės vaikams pasiruošti 2016 metais vykstančiai šokių šventei. Tautinių šokių išmanymas ir žinojimas tai ne tik smagus būdas susipažinti su tradicijomis, bet ir itin sveikas laisvalaikio užsiėmimas. Neretai trypiant kojomis veidukus išmuša raudonis.

 

03_sokam04_medziai_riesutaiVisi vaikai nuo pat mažiausio iki didžiausio buvo įtraukti į pirmąjį šokių užsiėmimą, kuriame pradėjo mokytis lietuvių liaudies šokio „Gintariniai riešutai“. Kadangi neretas tėvelis žinojo šį šokį dar iš savo vaikystės, mielai prisijungė ir trypė kojytėmis na ką silpniau nei mažieji. Būdami visi kartu ir matydami, kad ir patys tėveliai džiaugiasi galimybe pašokti vaikai taip įsijautė į šokius, kad vos išgirdo skambutį į pamoką. Mokytojos džiaugėsi, kad vaikai grįžo į lietuvių kalbos pamokas dar labiau pasikrovę pozityvios energijos.

– Gabija Gerulaitytė

This entry was posted in Lietuva, mokytojai, Pamokos, Pamokėlės, Uncategorized, Šventės and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s