Susipažinkite su Ingrida…

Viluckyte.docx.jpg

Sveiki! Susipažinkime!

Esu Ingrida Viluckytė, Lietuvos edukologijos universiteto lyginamosios lietuvių filologijos magistrantė. 2014 metais baigiau pagrindines studijas, įvykdžiau lietuvių filologijos studijų programą ir įgijau aukštąjį universitetinį išsilavinimą, dalyko pedagogikos, lietuvių filologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją.

Pirmąjį magistro studijų metų semestrą buvo suteikta galimybė atlikti pedagoginę praktiką Čikagos lituanistinėje mokykloje. Noriai įsitraukiau į išeivijos lietuviško Montessori darželio „Žiburėlis“, Lituanistikos tyrimo ir studijų centro veiklą, prisidėjau prie tradicinių švenčių  realizavimo, sporto stovyklos, integruojant lietuvių kalbos pamoką, įgyvendinimo.

Taip pat 2013/2014 bei 2015/2016 metais dalyvavau Erasmus (Erasmus +) studentų mainų programoje – studijavau Estijoje, Tartu mieste. Būdama ten įsitraukiau į „Teadus Elus“ (liet. „Mokslas gyvai“) veiklą, kurios metu keliavau po Estijos mokyklas ir supažindinau įvairaus amžiaus vaikus su lietuvių kalbos ir kultūros savitumu, savanoriavau spausdinimo muziejuje. Grįžusi į Lietuvą, gavau galimybę mokyti užsienio studentus (iš Ispanijos, Gruzijos, Prancūzijos) lietuvių kalbos.

Esu tolerantiška ir komunikabili. 2009 metais dalyvavau socialiai atsakingų jaunųjų žurnalistų mokymuose, gavau sertifikatą. Laisvalaikiu rašau prozos kūrinius bei eilėraščius, dalyvauju skaitymuose ir įvairiuose kultūriniuose renginiuose, priklausau „Literatų Arkos“ draugjai. Esu atvira naujovėms, viskas man įdomu! Tikiu, jog čia realizuosiu savo asmenines savybes: kūrybiškumą, aktyvumą, komunikabilumą, skatinant mokinius ir jų tėvelius pažinti, puoselėti ir mylėti lietuvių kalbą bei kultūrą.

This entry was posted in Parama, praktikantai, studentai, Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s