Susipžinkite su Simona…

Susipažinkite su Simona Legenyte, kuri prisijungs prie mūsų mokyklos šį semestrą. Simona mokins vaikus šokių, kūno išraiškos ir choreografuos mūsų pasirodymus!

 

Simona.jpgAš- Simona! Esu šokių mokytoja.  Šiuo metu gyvenu Melburne.

Labai trumpa istorija: šoku nuo 7-erių. Labiausiai didžiuojuosi metais praleistais kartu su Lietuvių liaudies šokių ir dainų ansambliu “Vieversa”. Nors liaudies šokis užėmė didžiąją laiko dalį, rasdavau laiko ir kitiems šokių stiliams. Dar besimokydama mokykloje buvau sukūrusi hip-hopo šokių grupę. Su draugėmis bandėme užkariauti pasaulį. Tik tas pasaulis buvo labai mažas – nuo  Zarasų iki Vilniaus. Mano mama mokytoja, aš „obuoliukas“ – netoli nuriedėjau. Vilniaus kolegijoje baigiau šokio pedagogikos profesinį bakalaurą. Toliau istorija tęsėsi ieškojimais, kurie atvedė iki ten kur esu dabar. Jaučiu kad ir kur būčiau, noriu mokyti. Šokiu galima ugdyti vertybes, lavinti vaizduotę,  judesį, koordinaciją, kūrybiškumą. Muzika, pratimai ir žaidimai padeda atsipalaiduoti ir natūraliai, laisvai judėti. Liaudies šokis neleidžia pamiršti savo šaknų ir puoselėti tautiškumą. Dar domiuosi sportu ir sveika mityba. Siekiu tapti asmenine trenere (sporto). Nuoširdžiai tikiu, kad nuo sveikatos priklauso ir dvasinė būsena.

Pašokime? 

 

 

This entry was posted in būreliai, klasės, mokytojai, Naujienos, Pamokos, Pamokėlės, Uncategorized and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s