TĖVO DIENA BALTIJOS MOKYKLOJE

eilerastis teciui.jpgRugsėjo 3 d. Melburno Baltijos lituanistinė mokykla atšventė Tėvo dieną. Vaikai, padedami mūsų praktikantės mokytojos iš Lietuvos Vitalijos Radzevičiūtės, surengė Talentų Šou. Renginį pravedė Vitalija. Vaikai jausmingai padainavo dainą „Nupiešiu Lietuvą“ – gal net ir ašaras išspaudė žiūrovai.

Tėčiai domino vaikus pasakodami apie savo profesijas. Tėtis Irmantas parodė vaikams kaip reikia užsisegti liemenes ir diržus, norint saugiai plaukioti laivu jūroje ir parodė kokių įdomių gyvūnų galima aptikti plaukiant į negyvenamas salas. Tėtis Andrėjus demonstravo savo gaisrinėms gaminamus priešgaisrinius aparatus – net ir nuo mažo dūmų kiekio suveikė signalizacija. Tėtis Daniel pasakojo kaip jis satelitus siunčia į kosmosą ir paragino vaikus mokytis matematekos. Tėtis Darius vaizdžiai parodė vaikams kaip vyksta posėdžiai darbe, paaiškino kaip projektai yra rengiami ir pademonstravo savo meninius gebėjimus kompiuterio pagalba. O tėtis Gintas pavaizdavo kaip chirurgas apsirengia prieš įeinant į operacinę. Apsirengiant prireikė ir vaikų pagalbos. Tokia profesijų įvairenybė tikrai padarė vaikams didelį įspūdį.

Po tėvų prezentacijų ir vaikai pasidalino savo talentais. Sofija ir Ada sugrojo smuiko ir pianino duetą ir padeklamavo Sofijos sukurtą eilėraštį, Ema sušoko sudėtingą modernų virvutės šokį, Lara pagrojo dainelę ant savo atsinešto sintezatoriaus, kas įkvėpė mažąją Evą, kuri pasisiūlė pagroti savo, vietoje, improvizuotą dainelę. Eglučių ir Berželių klasės deklamavo eilėraščius ir visi kartu sudainavo dainelę „Boruželę“. Finale šokių mokytojos Simonos mergaičių šokėjų būrelis pašoko visai neseniai išmoktą „Kepurinę“. Įteikę dovanėles tėčiams ir vaikams, visi išalkę vaišinosi picomis ir dalinosi įspūdžiais.

Nuoširdus ačiū renginio vedėjai Vitalijai, tėvams ir vaikams už puikią popietę!

Mokyklos direktorė Audra Mockaitis

vaikai tevai ir mokytojos.jpg

This entry was posted in būreliai, Pamokėlės, praktikantai, Šventės and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s