Susipažinkite su Lina…

Susipažinkite su Lina Baltrimaite! Lina pernai atvyko į Australiją ir jau entuziastingai dalyvauja įvairioje veikloje. Džiaugiamės, kad Lina prisijungs ir prie mūsų mokyklos ir mokins Eglučių vaikusLina Baltrimaite.

Sveiki maži ir dideli! Aš esu Lina. Atvykau į Australiją praėjusiais metais. Manęs dažnai klausia kodėl pasirinkau šią taip toli nuo namų nutolusią šalį. Todėl, kad numalšinčiau visų smalsumą – atsakysiu:

 

Gyvenimas pilnas staigmenų ir svajonių, o svajones būtina pildyti!

Lietuvoje esu kilusi iš Klaipėdos krašto, pajūris mano nuostabieji namai. Baigiau bendrosios praktikos slaugytojos (ankčiau dar vadinamą “Medicinos Sesutės”) profesinį bakalaurą. Studijavau Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, o šiuo metu studijas tęsiu Melburne – Deakin universitete.

Kai dar buvau maža mergaitė, lankydavau tautinių šokių būrelį “Cyrolioks” (iš žemaičių tarmės– Žvirblis). Gerų ir smagių prisiminimų vedama nutariau prisijungti prie šokių būrelio “Gintaras” ir čia Melburne.

Labai džiaugiuosi suteikta galimybe prisijungti prie puikaus kolektyvo puoselėjančio lietuvių kalbą. Mokėti daugiau nei vieną kalbą yra neįkainojama vertybė, todėl nekantrauju pasidalinti lietuvių kalbos žiniomis su mūsų mažaisiais!

 

This entry was posted in klasės, mokytojai, Naujienos, Pamokos, Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s