Susipažinkite su Arnu!

Sveiki, aš esu Arnas!

Atvykau iš Lietuvos pagal Švietimo Mainų Paramos Fondo programą mokyti Melburno lituanistinės mokyklos „Baltija“ vaikus. Mokykloje praktiką atliksiu 3 mėnesius (iki gruodžio 15 d.). Esu gimęs ir augęs Raseinių mieste. 2016 m. baigiau Vilniaus universitetą, Istorijos fakultetą, kur įgijau kultūros istorijos bakalaurą bei istorijos mokytojo kvalifikaciją. 2015 m. dirbau mokytoju Romos lituanistinėje mokykloje „Bitutė“, taigi darbas lituanistinėje mokykloje man ne naujiena!

Arnas_Zmitra

Pastaruosius metus mokiausi Vytauto Didžiojo universitete ir šiemet apsigyniau paveldosaugos magistro laipsnį. Nors dirbu turizmo srityje, jau pusantrų metų vadovauju Raseinių turizmo ir verslo informacijos centrui, tačiau niekada neatitrūkau nuo mokyklos. Dirbau istorijos mokytoju Raseinių Šaltinio progimnazijoje ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje. Viliuosi, kad mano patirtis mokykloje bus naudinga ir mokant vaikus Melburno lituanistinėje mokykloje „Baltija“.

Koks aš esu mokytojas? Sunku atsakyti į šį klausimą. Būnu visoks, turbūt todėl, kad dar nesu susiformavęs pedagogas ir ieškau geriausių būdų dirbti mokykloje. Tikiuosi, kad patirtis Australijoje prisidės prie mano, kaip mokytojo, tobulėjimo.

Esu atviras, tad jei turite klausimų, patarimų rašykite man el. paštu arnaszmitra@gmail.com

Iki pasimatymo mokykloje!

Plačiau apie mane 15min.lt straipsnyje:

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/svietimas/24-eriu-istorijos-mokytojas-arnas-zmitra-sakau-vaikams-didziuokites-kad-esate-lietuviai-233-869084

This entry was posted in praktikantai. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s