Susipažinkite su Kotryna, mūsų Baltijos mokyklos naujausia praktikante!

Sveiki! Esu Kotryna Tarvainytė,

Gimiau ir augau Neringos mieste – apsuptame dviejų vandenų, pušų, kopų ir ypatingai tyro oro. Gyvenau kurorte, kuriame yra neapsakomai stiprus bendruomeniškumo jausmas. Augant ir suprantant bendruomeniškumo svarbą atsiranda nenumaldomas smalsumas ir noras savo universiteto praktikos galimybės išnaudoti siekiant pažinti užsienio lietuvių bendruomenes ir tuo pačiu prisidėti prie jos veiklos, o ypatingai prie jaunosios kartos lietuviškos tapatybės formavimo.

Esu Vilniaus universiteto 4 kurso kūrybos komunikacijos studentė. Dar būdama gimnazistė viešėjau Melburne, šios viešnagės metu bendraudama su senbuviais Lietuvių klube išgirdau apie Melburno Baltijos mokyklos kūrimąsi. Nuo viešnagės Melburne iki šios dienos man kirbėjo mintis ir begalinis noras prasmingai ir tikslingai išnaudoti savo praktikos galimybes. Tad slapta svajojau, jog visgi sugrįšiu čia, jau šiek tiek ūgtelėjus ir galinti pasidalinti savo lietuviška patirtimi su mažaisiais patriotais.

Neįmanoma žodžiais apsakyti kiek laimės man suteikė žinia, jog man yra suteikta galimybe prisidėti jaunųjų lietuvaičių ugdymo pasakojant apie mūsų šalies kultūrą ir tradicijas. Išties džiugu, jog net ir taip toli nuo tėvynės jaunajai kartai yra sudaromos sąlygos pažinti šalį, kurios dalimi jie yra, tačiau galbūt ne taip dažnai turi galimybę atvykti. Tikiuosi, jog pavyks atsivežti ne tik savo jaunatvišką entuziazmą, kūrybiškumą, bet ir dalelę Lietuvos, manais gaunant neįkainojamą patirtį ir galimybę puoselėti lietuvybę šalyje, kuri vadinama Down Under.

Iki pasimatymo!

This entry was posted in praktikantai. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s